BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai suvoki, kad jau metas

2016-01-13  Žymos: , ,

Žinot tą jausmą, kai skaitai apie baisus įvykius, kai žiūri žinias ir galvoje mąstai: kaip skaudu jiems, šeimai, aplinkiniams, bet visada nuveji blogas mintis, kad kažkuris įvykis gali nutikti ir Jums? Garantuoju, kad daugelis taip mąstote. Aš ir taip mąsčiau…. Kol buvau paguldyta į ligoninę dėl, visų manytos, paprasčiausiai didelės cistos. Kuri, tik operacijos metu paaiškėjo, nebuvo cista, o buvo piktybinis navikas, išssivystęs iš mano moteriškų organų. Ir atsikėlus po narkozės sulaukiau pokalbio su gydytoja, žinoma, ašaros, pyktis, kodėl man, galvojimas, kaip bus toliau ir gydytojos frazė: patarčiau nelaukt ilgai. Čia kalbama apie vaikutį. Ir šį sakinį aš išgirdau būdama 19 metų.
Dėl piktybinio naviko, tai atlikus histologinius tyrimus, buvo išaiškinta, kad jis buvo lokalus, gydytojų dėka, išimtas specialomis priemonėmis ir nepaskleidęs savo blogio po mano visą organizmą. Aišku, tą vasarą turėjau atlikti daugybę tyrimų ir kaskart, kai mane badydavo, ar gulėdavau po aparatais įvairiais, galvodavau, kodėl man.  Tyrimus atliekantys gydytojai į mane visada kitaip žiūrėdavau, nes dažniausiai aš būdavau tris kartus jaunesnė už visus, ateinačius tirtis. Visi nuteikinėdavo mane labai pozityviai, kad čia tik gąsdina Tave, juk jaunystė. :) Bet faktas tai toks, kad turiu kortelę NVI..Tačiau nei vienas žmogus iš aplinkos nematė manęs liūdnos, įsiskaudinusios, nes juk viskas bus gerai, svarbiausia požiūris, visur ir visada. Vasara buvo lygiai tokia pati, linksmą, šėlsminga, nuotaikinga…
Praėjus kiek laiko, laukė rimtas pokalbis su draugu, vos pusę metų kartu, tačiau be jokių užuolankų paklausiau, ar norėtų vaikų, su manim. Mes anksčiau jau buvom kalbėję, kad nesitampom per ilgai, nes vėliau ir blogai gaunasi, daugiausiai porą metų. Nuosprendis greitas ir aiškus - norėsim vaikelio, tačiau niekas nesitikėjo, kad jis gausis iškart, juk daugybė porų patiria sunkumų norint užmegzti gyvybę….
Vienos vasaros metu apsivertė gyvenimas… :)

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras: