BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Du brukšniukai

2016-01-14  Žymos: ,

Turbūt beveik visos pilvuke turinčios gyventoją, ar jau pašonėj besidžiaugiančios juo, atsimins TĄ momentą, kai suprato, kad teks pradėti mąstyti plačiau. Žinau, kad visos, pripažįstat garsiai ar ne, esate turėjusios kažkokį įsivaizdavimą, kaip atrodys, kokios emocijos užpuls, kai išvysite lemtingas linijas, vėliau dar ant vieno testo ir dar ant vieno…. Man ir vėlavo mėnesinės, bet kažkaip negalėjau patikėt, kad vienas mėnuo laisvai besidžiaugiant meile ir vaikutis yra. Ir akurat. Sėdžiu aš prie baro virtuvėjė, apsipykę ko tais, ir sakau tyliai, žiūrėdama į pagaliuką: man atrodo aš nėščia. Ir žinokit, jei esate tikrai nėščia visi testai parodo dvi linijas greitai, nedelsiant, nori nudžiuginti mus nieko nelaukiant :) Draugas tik pašoko, abu pasimetę, aš nesuvokiu, kas, kaip, wow. Draugas nuvažiuoja nupirkti dar kelis pagaliukus, visi jie greitai pasidabina linijomis, ryškesnėmis ir blausiasniomis, bet vis tik dvi geros linijos. Ir taip mes sėdėdami supratome, kad bus vaikelis, kad iš mūsų patrakelių atsiras dar vienas patrakeliukas.

Kuomet dar nemąstėm apie pipiriuką, draugės pasakodavo, kaip gražiai jos pateikdavusios nėštumo testus savo vyrams, dėžutėse supakuotus, apdabintus, kokia šventė namie būdavo. O pas mus viskas paprastai ir aiškiai, sėdint prie baro virtuvėje. Taip buitiškai ir neromantiškai.
Vėliau isijungėme filmą žiūrėt, abu nė vienos scenos negalėtume atpasakot, išskridę buvom, o naktis bemiegė, kaip dabar bus, didžiausias klausimas, kaip mokslai, juk beprotiškai noriu dirbti. Bet atsikėlėm ryte, viskas sudėliota, sumąstyta, tik busimai mamytei užsiraukė vakarėliai ir beprotiška veikla, kurią ji taip dievino…

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras: